Budujemy i modernizujemy kotłownie:

Małej mocy
Projektujemy, wykonujemy prace instalacyjne oraz serwisowe kotłowni do 50 kW. Uruchomiliśmy szereg przydomowych instalacji, które do dnia dzisiejszego działają bez najmniejszych problemów.
Średniej mocy
Naszą specjalnością są kotłownie średniej mocy w zakresie 100-1000kW. Wykonaliśmy kilkadziesiąt takich instalacji na terenie Polski. Prace głównie obejmowały modernizacje z oleju opałowego na paliwa stałe.
Dużej mocy
Budujemy także kotłownie przemysłowe. Oferujemy prace projektowe, dostawy, montaż i rozruch kotłów parowych o wydajności do 50 ton pary/h oraz kotłów wodnych o mocy do 15 MW.

Modernizacja kotła grzewczego

Jeśli chcecie Państwo zmodernizować swoją starą kotłownie, proponujemy Państwu poniższe rozwiązania:

Wbudowanie palnika na pellet do starego kotła. Palnik jest instalowany wraz z zasobnikiem paliwa dzięki czemu praca kotła jest prawie bezobsługowa. Pellet jest czystym i bardzo komfortowym w użyciu paliwem.
Zamontowanie nowego kotła na biomasę. Nowe konstrukcje kotłów są dostosowane do spalania drewna, pelletu, brykietu z większą wydajnością. Wśród naszych produktów znajdą Państwo wysokosprawne i bezawaryjne kotły

Planujesz projekt z nami? Zapytaj

NAPISZ
Podaj więcej informacji, jaką masz obecnie kotłownie, jakiej mocy, jak długo ją użytkujesz, jakie są Twoje potrzeby?

arrow_white

ZAŁĄCZ
Jako załącznik podeślij nam kilka przykładowych zdjęć obecnej kotłowni, w dobrej jakości, różne ujęcia, tabliczkę znamionową kotła, kominy itp.

arrow_white

WYŚLIJ
Prześlij do nas wszystkie zebrane informacje na maila pellet@pellet.pl , a my skontaktujemy się i przedstawimy wstępną propozycję.

backhome